BB BLOND pudra
€20.00 su PVM
Neturime
Aprašymas
Violetinė šviesinanti pudra. Skirta pigmento išėmimui iš plauko.
Visų tipų plaukams.
Produktas maišomas su okidantais 3% iki vientisos masės. Labai malonios tekstūros.
Produktas dirba švelniai, vienodai šviesina plauką. Dėka sudėti esančių violetinių pigmentų neutralizuoja nepageidaujama geltonumą.
NAUDOJIMAS:
Sumaišyti proporcijomis 1/2 su zola oksidantu. Ne metaliniame indelyje.
Zoną aplik antakį apsaugoti su zola regeneruojančiu kremu.
Paskirstyti masę antakio zonoje, laikyti nuo 3-20 min. priklausomai nuo norimo rezultato.
Nuvalyti/nuplauti pudrą su zola valymo putomis.
Jeigu netenkina rezultatas procedūrą galite kartoti sumaišius naują masę ir laikyti ne ilgiau nei 3-5 min.
📦 Svarbi informacija apie pristatymą
Atkreipkite dėmesį prieš užsisakydami: mūsų prekės keliauja iš Ukrainos, todėl dėl karo prekių tiekimas kartais gali užtrukti ilgiau nei įprastai.
Kartais prekė sistemoje gali būti rodoma kaip „yra sandėlyje”, tačiau iš tikrųjų ji dar gali būti pakeliui — tokiu atveju jos gali tekti šiek tiek palaukti.
Jei prekė reikalinga skubiai (pavyzdžiui, norite ją gauti jau kitą ar artimiausią dieną), prieš užsakydami rekomenduojame paskambinti telefonu +370 670 87197 ir pasiteirauti, ar prekė tikrai yra vietoje. Taip išvengsite nereikalingo laukimo.
Dėkojame už supratingumą! 💛




